החתונה של נירית ואלירן

אחרי שיצאנו יחד חודש, כבר עברנו לגור יחד, ואחרי 3 חודשים, החלטנו לקנות יחד בית. 8 חודשים אחרי שהתחלנו לצאת, הוא הציע נישואין. העניינים זזו מהר אצל נירית ואלירן, בואו לקרוא אם כך היה גם בחתונה

תאריך נישואים: 14/04/2016

 

 

איך הכרתם?

הכרנו דרך חברה משותפת, שהייתה איתי (נירית) בצבא ולמדה עם אלירן באוניברסיטה. כשהיא ניסתה בפעם הראשונה לתת לו את הטלפון שלי, זה איכשהו התמסמס, ואז בפעם השנייה שהוא היה אמור להתקשר, כבר עשיתי לו חיים יותר קשים.  אבל האמת היא, שהוא ישר הצחיק אותי, אז החלטתי לתת לו צ'אנס, וזה השתלם. אחרי שיצאנו יחד חודש, כבר עברנו לגור יחד, ואחרי 3 חודשים, החלטנו לקנות יחד בית. 

איך אלירן הציע נישואין? 

8 חודשים אחרי שהתחלנו לצאת, הוא הציע נישואין. הוא תכנן הכל מראש. הוא אמר לי שעושים קומזיץ עם כמה חברים וביקש ממני לעטוף תפוחי אדמה למדורה. בינתיים הוא נסע לארגן ביער הסמוך לבית לב מנרות, כוסות שמפניה ואווירה רומנטית. אחרי שהוא שאל את השאלה, הוא אמר לי שיש עוד הפתעה, ובאותו ערב כבר היינו על המטוס לברלין. 

איך בחרת את שמלת הכלה? 

חיפשתי שמלה מיוחדת שתאפיין אותי, לא שטנץ רגיל של תחרה ושמלה לבנה. כל החתונה הייתה בסגנון צבעוני ופרחוני, ורציתי שגם השמלה תתאים לסגנון. התאהבתי בעיצובים של נועה הלינגר, שמשלבת גם רקמות ופרחים צבעוניים בשמלות שלה. ראיתי בקטלוג שמלה שמצאה חן בעיניי וכשהגעתי למדידות ומדדתי אותה, ישר ידעתי שזו השמלה שלי. לא היו לי עוד התלבטויות. 

מה היה חשוב לך באיפור ובשיער? 

היה לי ברור שמי שתאפר ותסרק אותי תהיה אחותי, אסתי ביטון. בגדול, כל מה שהיא עשתה היה מהמם, כי היא מכירה אותי הכי טוב, ולכן ידעה מה יהיה לי נוח ויפה.

 

היה לי ברור שמי שתאפר ותסרק אותי תהיה אחותי, אסתי ביטון - מעגלים

איך בחרתם את טבעות הנישואין ומאיפה? 

בחרנו את הטבעות בג'קסון (כמו רוב הזוגות שאנחנו מכירים). היה לי חשוב שהטבעת תהיה פשוטה, אבל מתאימה כטבעת אירוסין, כדי לענוד אותה על אותה אצבע. לאלירן היה חשוב למדוד אותה קודם ולוודא שתהיה לו נוחה, כי הוא לא רגיל לתכשיטים. 

באיזה גן אירועים התחתנתם ולמה דווקא שם? 

התחתנו ב"מעגלים". בהתחלה סגרנו במקום אחר, אבל שלושה חודשים לפני החתונה הודיעו לנו שסוגרים את המקום, ונתקענו עם ספקים שמוזמנים לאותו תאריך, אבל בלי אולם. כשקיבלנו את ההודעה החלטנו לא להתייאש ומיד התחלנו לחפש אולם אחר, אבל היה מאוד קשה למצוא אולם איכותי שהתאריך שלנו פנוי בו. מעגלים היה אחד מהאולמות שבדקנו, למרות שלא שמענו עליו בכלל לפני כן. למזלנו, קיבלנו טלפון שהתאריך שלנו פנוי. הגענו לראות את המקום ואחרי 10 דקות כבר ידענו שזה האולם שלנו. בגלל הייחוד של המקום, העיצוב המהמם והיחס החם של שלומי, שממש הבין את המצוקה שלנו, לא התלבטנו וכבר באותו יום סגרנו. 

 

בואו לראות בעצמכם את העיצוב של מעגלים

מה היה שיר הכניסה לחופה שלכם? 

נכנסנו לחופה עם השיר "בואי בשלום" של יעקב שוואקי. היה לי חשוב ששיר הכניסה לחופה יהיה בעברית, ולאלירן היה חשוב העיבוד המוזיקלי. השיר הזה ענה על הדרישות של שנינו.

 

החופה של נירית ואלירן - מעגלים

איפה הצטלמתם לתמונות טרום חתונה? 

הצטלמנו ביער של בית חנן, לא רחוק מהאולם. 

מה היה הכי קשה בארגון החתונה? 

סידורי ההושבה! 

מה היה הכי כיף בארגון החתונה? 

במקום הראשון – הטעימות. במקום השני - הפגישה עם שלומי, כי הרשינו לעצמנו לדמיין את החתונה כמו שתמיד רצינו, והמקום היה מדהים ביופיו, ושלומי גרם לנו להאמין שהחתונה שלנו תתממש כפי שתמיד דמיינו אותה. בסוף יצא אפילו יותר טוב.

 

הכי כיף? הפגישה עם שלומי, כי הרשינו לעצמנו לדמיין את החתונה כמו שתמיד רצינו - מעגלים

מה לגבי ירח דבש? 

לא יצאנו עדיין לירח דבש (למרות שטסנו ל-4 ימים לוונציה אחרי החתונה, אבל זה לא נחשב). אנחנו מתכננים לנסוע לפיליפינים. 

אם היו לך מיליון דולר, מה היית מוסיפה או משנה בחתונה? 

אלירן לא היה משנה כלום, אני חושבת שאפשר היה להוסיף עוד מתנות לאורחים, כי קנינו סמיילים חמודים שנגמרו תוך שנייה, אז אולי אם היו לנו מיליון דולר, היינו יכולים לקנות עוד איזה 6000. 

טיפ לזוגות שמתחתנים בקרוב 

תיהנו מיום החתונה עצמו, כי הוא עובר כל כך מהר. 

עשו את החתונה 

הדיג'יי המדהים שלנו, אורנג' מוסיקה, שלא הפסיק לקבל מחמאות כל הערב וגם אחרי. עדיין שואלים אותנו מי היה הדיג'יי בחתונה.

 

הצלם המוכשר שלנו, ינאי רובחה, שמעבר לכישרון הרב שלו, מעורב בהמון פרויקטים חשובים וראויים. חוץ מזה שהוא גם ידע לתקתק את המשפחות ולהגיד לכל אחד איפה הוא צריך להיות ומתי, וזה חשוב מאוד.

שמלה מהממת - נועה הלינגר המוכשרת.

 

ועדת קישוט, שבנו לנו חופה מדהימה ביופייה ועשו את זה בנועם ובצניעות שמיוחדת להן.

איפור ושיער - אסתי ביטון, וכל מילה מיותרת. כישרון צרוף, ואפשר לראות את התוצאות בתמונות.

וכמובן - חשוב לנו לפרגן למי שליווה אותנו מטעם האולם, אפילו בשעות הקטנות של הלילה, ועזר לנו עם כל שאלה או בעיה - פלג המהמם ממעגלים, ובכלל - כל הצוות.

 

מעגלים אירועים - אולם אירועים בשפלה בדרום הארץ

21/09/2016
תגובות:
אולם אירועים בשפלה - מעגלים