כתבו עלינו - מעגלים

מקום לאירועים בשפלה

"מעגלים" הוא מקום לאירועים הנמצא ביבנה, קרוב לכל אזור השפלה והדרום ונגיש מאוד, והדבר בהחלט לא בא על חשבון הקונספט הייחודי ויופיו של המקום

כאשר בוחרים מקום לחתונה, שמים בעיקר לב ליופיו של המקום ולייחודיות שלו. לעיתים שוכחים לשים לנגישות שלו עבור האורחים וגם עבורכם. גני אירועים רבים ממוקמים באזורים רחוקים יחסית ובסופם של כבישים פתלתלים. אמנם הארץ שלנו אינה עצומה בגודלה אך עדיין, כשצריך להגיע לאירוע כשאתם יפים, מצוחצחים ורעננים ובשעות הערב, נסיעה לגן אירועים שנמצא אי שם אינה נוחה ולעיתים מתסכלת. אם אתם ואורחיכם גרים באזור הדרום או השפלה, אל תרחיקו. חפשו מקום לאירועים בשפלה או מקום לאירועים בדרום. 

 

מקום מצויין לאירוע עסקי

 

ב"מעגלים" מתקיימים אירועים מסוגים שונים והמקום מתאים לכל אחד מהם. אירועים משפחתיים, חינות, חתונות, אירועים עסקיים - "מעגלים" ערוך ומוכן לכל אחד מאלה. אנו מודעים לכך שבערב השקה של מוצר חדש אתם צריכים לעשות את הרושם הטוב ביותר שאפשר.

 

באמצעות אוכל אקסקלוסיבי ברמה של מסעדת יוקרה, עיצוב אלגנטי ויוקרתי של המקום, נישות בהן יוכל כל אחד מהאורחים לשבת במקום בו הוא מרגיש בנוח עם האנשים המעניינים אותו כמו בעלי חברות אחרים, אתם תזכו לכבוד ולהערכה להם אתם מצפים.

 

לחילופין, המקום אידיאלי גם לערב עבור העובדים שלכם. מתוך שלל מקומות לאירועים בשפלה או מקומות לאירועים בדרום, זהו המקום שיפנק את העובדים שלכם ויתן להם לחוש את ההערכה שלכם כלפיהם.

החתונה המיוחדת מכל החתונות

ישנה תקופה בין גילאי 25 ל- 35 שהופכת להיות תקופה מלאה בחתונות. אתם רוצים בוודאי שהחתונה שלכם לא תהיה אחת מתוך רבות אלא תיזכר בתור חתונה מיוחדת וכיפית במיוחד. ב"מעגלים" כל האורחים יחושו הנאה רבה, מן האורחים הצעירים וה"זרוקים" ביותר ועד לאורחים המבוגרים המחפשים חתונה אלגנטית.

 

אנחנו נותנים גם וגם. נישה בעיצוב יוקרתי ואלגנטי המזכיר בית אנגלי יתן למבוגרים את האווירה המתאימה. רחבת הריקודים ונישות המעוצבות באופן קליל יותר יתאימו לצעירים המחפשים לשתות משהו בראש טוב. ב"מעגלים" אנו מאמינים כי העולם באמת פועל במעגלים, ותהיו בטוחים שלאחר שהתחתנתם אצלנו, עוד תסגרו מעגל אצלנו כאורחים בחתונה של אחד מחבריכם שלא מפסיק לדבר על החתונה שלכם ורוצה בדיוק כזו, אך אל דאגה - אנו לא חוזרים על אותו אירוע פעמיים והחתונה שלכם שמורה לכם בלבד...