כתבו עלינו - מעגלים

מקום לאירועים קטנים

רוצים לערוך אירוע קטן שיוציא אתכם גדולים? אצלנו במעגלים, תוכלו לקיים מגוון רחב של אירועים קטנים ל-200 איש ומעלה שישאירו לכם זיכרון מתוק לכל החיים

אירוע עד 200 איש  אירוע עד 250 איש  אירוע עד 300 איש

 

לכל אחד מאיתנו יש את האירוע שאותו הוא רוצה לחגוג יחד עם האנשים הקרובים לו. לא רק אירוע גדול ומרובה באנשים הוא אירוע מושקע ומתוכנן. גם אירוע קטן יכול להיות אירוע מסוגנן אשר אורגן ותוכנן על פי רצונותיו והעדפותיו של בעל השמחה. בנוסף, אירוע קטן ומסוגנן אינו מנת חלקם רק של תושבי תל אביב וסביבתה הקרובה. ניתן לחגוג גם אירוע קטן בשפלה שיהיה ייחודי, אלגנטי ומקסים לא פחות. 

אירוע עד 200 איש

 

"מעגלים" הוא מקום אידיאלי לאירועים קטנים בדרום של עד 200 איש. מבנה המתחם בצורה של טראסות ונישות מביא לכך שגם עם קהל מצומצם יחסית המקום נראה מלא ושוקק חיים, זאת בניגוד לאולם בעל חלל אחד גדול. אנו מקבלים בשמחה כל אירוע ודואגים לכל אחד, בלי קשר למספר האורחים המגיעים. ניתן לארגן חתונה עד 200 איש חמימה ואינטימית שהיא גם מסוגננת. פינות הישיבה המעוצבות באופן שונה זו מזו הופכות גם אירוע קטן לרבגוני, מעניין ומהנה לכולם.

אירוע עד 250 איש

אירוע קטן בשפלה, או בפרט חתונה עד 250 איש, צריך להתאים לכל האורחים וכמובן לבעל השמחה. גם באירוע כזה ישנם אנשים בעלי אופי שונה, העדפות שונות וכמובן גילאים שונים. אנו ב"מעגלים" מתכננים את האירוע תוך התייחסות לכל אחד, שומעים מכם מהן ההעדפות שלכם ומתאימים את עצמנו. המקום שלנו מעוצב בדרכים שונות כאשר באירוע אחד ישנו אזור המתאים לצעירים ול"זרוקים" יותר יחד עם אזורים אלגנטיים ומלאי קסם המרוהטים בריהוט בסגנון ויקטוריאני. אנחנו מוכנים לכל - אתם תחליטו איך האירוע שלכם יראה.

 

אירוע עד 300 איש

 

בחתונה של עד 300 איש יש לקחת בחשבון מספר רב יותר של אנשים אך אנחנו מוכנים גם לכך. אולם אירוע קטן יכול להתאים לדברים נוספים - יש לכם חברה בשפלה או בדרום הכוללת בסביבות 300 איש ואתם רוצים להכין ערב חברה שאף עובד לא ישכח? אירועים קטנים בדרום זה אנחנו. כאן תקבלו מכל טוב, החל ממטבח משובח בסגנון שאתם תבחרו, כולל מנות טבעוניות מצויינות. אנחנו גמישים והולכים איתכם יד ביד, במעגלים כמובן...