כתבו עלינו - מעגלים

אורחים מספרים

כל זוג הוא מעגל ומלואו...

טל ואורי- הורים
26/11/2015

ביום חמישי האחרון 26 לנובמבר 2015 חגגנו חתונה במעגלים ובמילה אחת היה...מו-ש-לם.

מנהל המקום שלומי לוי ופלג מנהל האולם ליוו אותנו בשלושת החודשים לקראת האירוע, שהיו מאוד חשובים לאירוע עצמו ונטעו בנו אמון שאנחנו בידיים בטוחות. מטבע הדברים אנחנו רצינו את האירוע המיוחד עבור אורחינו והשתכנענו שזו גם המטרה של מעגלים. הם הסבירו לנו כי הם מזדהים עם הלקוח, מבינים את הבורות שלו בתחום ומכוונים מעבר לכל פנייה או בקשה שלו, לנדרש מקצועית על בסיס הידע העצום שרכשו.

וכך חווינו את החתונה- בראש וראשונה המקום ברישוי והכשר ברמה גבוהה, החשוב מאוד לחלק ניכר מהאורחים. האולם נבנה באופן המשרה אנרגיות חגיגיות, אוירה קלילה בזרימה ותחושה של עולם אחר (מההוא בחוץ)- "כאילו נכנסת לאולם תיאטרון הכי יוקרתי..." כך לדברי אחד  אורחים.

מסך ההקרנה מובנה וענק בדיוק מה שצריך... הנישות חובקות עולם והשולחנות הייחודיים להם, צבעוניים מגוונים ומהווים גם תפאורה מרתקת וגם מקום הישיבה של האורחים. הסאונד מעולה ומכוון לרחבה כך שהאורחים ציינו שיכלו לשוחח בכיף...

ואז מתחילה המכונה המשומנת של הגשת המנות בקונספט המיוחד למעגלים של מנות שף אישיות ומגוונות, מהם האורחים התלהבו מאוד. במשך שעתיים חוו האורחים רמת שירות ותשומת לב ברמה הגבוהה ביותר, של הגשת מנות, פינוקים, באדיבות המלצרים- בדיקה מה רוצים, באם רוצים עוד מנה או שתיה ואיזה סוג וכמה שרוצים, בניצוחן של המקסימות הילה והדר מנהלות האירוע. כל זאת יחד עם המוסיקה והאווירה, פתאום חשים שנמצאים בחוויה מטמטמת חושים של ווואו...איזה "מקום אחר" זימנו לנו.

החופה התנהלה במרכז הרחבה כך שהאורחים בכל המפלסים צפו מהמעקות בניחותא, וברחבה חשו כי הם לא רק האורחים אלא גם פעילים במרקם הטקס...רבים ציינו שלא התרגשו כך בחופה... שהיתה החופה הכי משוחררת שחוו....מיד החלו הריקודים במרכז הרחבה הענקית ולאורחים שישבו לנוחותם היה מופע דינמי של כל הרוקדים על שלל הרפרטואר וכמובן ירדו לרקוד והרגישו שוב שהם גם נהנים וגם נותנים הצגה...."בכל מקום השולחנות הם הבסיס, במעגלים יש משיכה לתנועה, גם לילדים"...לא פלא שהחתונה נמשכה עד 02:00 בלילה.

בכל מהלך האירוע באו האורחים אלינו המארחים להביע את תדהמתם מהמקום, מהשירות, מהחוויה שמרגישים...ואמירות כגון: היה שווה לבוא מקדימה ליבנה...זו לא חתונה זו חוויה...המוסיקה מופלאה...אורח נשוי 40 שנה אמר לנו: "פה אני רוצה להתחתן" ...ועוד כאלה אמירות, שלנו כמארחים התרחב הלב בתוך האירוע ועוד יותר לאחריו...ידענו שפגענו בול...האם לא זו הייתה מטרתנו לכתחילה?

ואז שאלנו את פלג- מנהל האולם: "...איך יכול להיות שאתם עושים הכל כמו שצריך וללא חמדנות? כשבמקומות אחרים עושים הכל בשביל להוציא מהמארחים עוד ועוד ועוד..." והוא עונה בחיוך המחבק שלו: "זו בדיוק כוונתנו...ככה אנחנו רוצים שתרגישו וגם האורחים, זה חשוב לנו".

שתבינו אתם, במעגלים יודעים לרצות יותר מכם ויודעים לספק את הנדרש לחתונה ללא כחל וסרק. הם ממש מאמינים במוצר שלהם ובדרך שלהם...פשוט אין דברים כאלה...האולם והצוות מחבקים את הבאים לאולם באהבה ובנתינה מקצועית, שמשאירה אתכם פעורי פה.

בדיעבד, מעגלים בעינינו זה לא אולם חתונות, כי אם "בית מקדש" לחתונות ועל כך אנו מודים מקרב לב ליזמים והמפעילים שיצרו את הפלא הזה והאשליה הזו בעבורנו...ולוא לכמה שעות...

תודה מעגלים שכה הפעמתם אותנו. הורי הכלה והחתן- משפחות שדאי ופרי-דן

נעמה ואהוד
25/11/2015

קיבלנו מהאורחים פידבקים חיוביים מכל האפשרויות שניתנו: אוכל, אווירה, קונספט, עיצוב סה"כ האולם עלה מעל ומעבר לציפיות והיה חלק בלתי נפרד מהשמחה שלנו!

אריאלה וודים
11/11/2015

פלג ושלומי, תודה! התחלנו את התהליך עם קצת חששות בעיקר בנוגע לקונספט (המיוחד) ואחרי מעט שכנועים התאהבנו! לא רק באירוע עצמו, נהנינו גם מהתהליך. הטעימות, היחס, בכל פעם שהגענו אליכם אפילו בשביל לקחת פתקיות עם מפה בשביל ההזמנות, הזמנתם אותנו תמיד לשתות/לאכול משהו (ואנחנו מאוד אוהבים את האוכל...) תמיד הייתם שם בשבילנו לכל גחמה קטנה (והיו לנו הרבה) ואפילו קיבלנו את המרק בטטה שכל כך רצינו בסוף :) אז אנחנו רוצים להודות לכם מכל הלב, תודה שגרמתם לחתונה שלנו להיות הכי מיוחדת שיכולה להיות! תודה על שגרמתם לערב הזה להיות בלתי נשכח, מיוחד ונטול דאגות! עבר כבר כמעט חודש מהחתונה ואנחנו עד עכשיו מקבלים מחמאות! השירות היה מדהים, האוכל היה סופר טעים והאווירה הייתה מיוחדת ושמחה. תמיד נזכור את חוויית החתונה כחוויית מעגלים! מחכים בקוצר רוח לחתונה של חברים במעגלים - כדי שנוכל להנות גם כאורחים..... אז שוב - תודה :) אריאלה וודים 

הילה ודורון
09/11/2015

תודה על ליווי, הקשבה והבנה בכל התהליך. שמחים מאוד שבחרנו בקונספט המיוחד שהצעתם אשר כלל יחס אישי, אוכל נהדר וליווי מקצועי. גם שבוע אחרי אנו עדיין מקבלים מחמאות...

שיר ויונתן
28/10/2015

מקום מדהים נהננו לערוך בו את החתונה שלנו ! האורחים התלהבו מהמקום ואמרו שהיה מאוד יפה וגם טעים! ממליצים בחום :) בנוסף פלג והצוות דאגו לכל מה שביקשנו ולניהול הערב על הצד הטוב ביותר.

סיוון ורותם
21/10/2015

אין לי מילים בכלל לתאר את החוויה שעברנו. מעבר לעובדה שהקונספט שונה לחלוטין ממה שאנשים רגילים והוא כייפי ואחר ומיוחד, האנשים- החל מהשומר בכניסה, דרך המלצרים, הברמנים, מנהלת האירוע וכמובן האחד והיחיד פלג! תשומת הלב לכל פרט ופרט. הקשבה מלאה לנו כזוג ולאורחים שלנו. עברו שבועיים וחצי ואנחנו לא מפסיקים לגרוף מחמאות על המקום. על האוכל. על השפע. על ההתנהלות של המלצרים. על הכככללל!!! תודה . תודה. תודה. על ערב מושלם וחוויה שלא תישכח אוהבים רותם וסיוון

שחר וינון
15/10/2015

אנחנו התחתנו ב-15.10.15, יום חמישי. השירות שקיבלנו מכל צוות מעגלים היה מקצועי ואכפתי לכל אורך הדרך, מההכרות של בעל האולם שלומי, ועד מנהל האולם פלג, ושאר צוות המנהלים- כולם היו סופר מקצועים, פלג ענה תמיד בסובלנות על כל שאלה שצצה בכל שעה שהיא. האולם מעוצב בצורה מעניינת ביותר ושונה מכל שאר האולמות שרגילים לראות בכל חתונה. הקונספט של האירוע מיוחד, האורחים לא הפסיקו להתלהב מהעיצוב של המקום, מהאוכל הטוב, מכך שניתן זמן לאורחים לאכול בנחת ולהספיק לדבר אחד עם השני לפני הריקודים. בקיצור ולעניין, מי שרוצה חתונה לא סטנדרטית שלא תהיה כמו כולם, אלא תיזכר לעוד הרבה זמן, לא רק בגלל המקום המיוחד, אלא בגלל האוכל,המרווח שיש ברחבת הריקודים והשירות המעולה, אז המקום הוא מעגלים!! :) 

בת אל ורועי
30/09/2015

פלג, הילה וכל צוות מעגלים המדהים! היה לנו אירוע פשוט מושלם. האדיבות, השירות, המקצועיות, האכפתיות היו כמו אוויר לנשימה ביום הלחוץ והמרגש הזה. מהשנייה הראשונה שנכנסנו לאולם ועד הרגע שיצאנו ממנו התעניינתם ודאגתם שהכל יהיה לשביעות רצוננו. פלג תודה רבה על תשומת הלב לאורך הדרך עד החתונה, הרגשנו שיש למי לפנות ובהחלט פנינו (והרבה). הילה ניהול האירוע היה מצוין, למרות החששות נתת לנו הרגשה מאוד מקצועית ושאת יודעת בדיוק מה את עושה ואכן כך היה. האורחים לא הפסיקו לשבח את האוכל, האווירה והקונספט המיוחד של המקום ואני יכולה להגיד בלב שלם שאנשים נהנו. תודה רבה רבה על חתונה מופלאה! בתאל ורועי

צופית ורועי
09/09/2015

במילה אחת: מושלם!!! ביותר ממילה אחת: בחרנו הכי טוב שיכול להיות! המקום מדהים, מעוצב בצורה בלתי רגילה, האוכל טעים בטירוף והשירות... אחח השירות... צוות מעגלים נותן יחס אישי וחם לאורך כל הדרך. מרגישים שהצוות הוא כמו משפחה... מלצרים, ברמנים, מנקים- כולם חייכנים ואדיבים. הילה מנהלת האירוע הייתה מקצועית מאוד ודאגה לנו להכל. ופלג... פשוט מדהים!! זמין בכל רגע, מחייך כל הזמן, מקצועי, ויודע לתת מענה להכלללל בשיא הרגישות והאכפתיות. הרגשנו שאנחנו הכי חשובים לצוות בעולם ושהם יעשו הכל כדי שהחתונה תהיה מדהימה. כל האורחים החמיאו לנו בלי סוף על האולם, האוכל, הקונספט המיוחד של צורת הישיבה וסגנון הפריסטייל (טאפאסים לאורך כל הערב). אנחנו כבר מתים שיזמינו אותנו לחתונה בתור אורחים כדי לחוות את הכל שוב מהצד השני :) תודה תודה תודה לצוות מעגלים המהמם. תמשיכו לשמח ולעשות טוב על הלב. אם אתם מתלבטים אם לחגוג שם אתם האירוע שלכם- תפסיקו להתלבט! זו ההחלטה הכי טובה שאתם יכולים לקבל... צופית ורועי 9.9.2015

הדר ושי
03/09/2015

הקונספט הכללי של האולם הלחיץ אותנו בהתחלה, העובדה שכל המנות מוגשות כטאפסים, הישיבה במפלסים (מדרגות וכו), קצת חששנו שהקהל המבוגר פחות יתחבר... טעינו, הייתה אווירה שונה, אווירת מסיבה. השבחים על האולם הגיעו קודם כל מהמבוגרים, שעפו על הקונספט, האוכל, האווירה, השירות. בקיצור, מומלץ לכל מי שלא מחפש את החתונה הרגילה. החופה הייתה במרכז האולם, בלי שביל, כולם עמדו מסביבנו, מה שיצר אווירה אינטימית. בכללי היה מושלם!