כתבו עלינו - מעגלים

חתונה בשישי

אצלנו ב"מעגלים" נערכות חתונות בשישי, חתונות יפהפיות מלאות בשמחה ובאווירה רגועה של שישי בצהריים

חתונה היא אירוע חגיגי, בעל אווירה אלגנטית ויוקרתית. שעות הערב ללא ספק נותנות לחתונה פן חגיגי, טקסי ורשמי יותר. עם זאת, יותר ויותר זוגות מעוניינים להוריד מעט מן הרשמיות והטקסיות של האירוע. חתונה בשישי היא בדיוק הדרך לעשות זאת מבלי לפגום ביופיה של החתונה. אור היום שבחוץ, האפשרות לראות את המקום, הנוף או הצמחיה שסביבו ואת האנשים בפחות תאורה הופכת את האווירה בחתונה מאווירת נשף לאווירת הפנינג מהנה.

 

חתונה מושלמת, עם אווירה שאין שנייה לה, במידה ובוחרים בשישי לשמש את הזוג כחתונת קיץ.

רגע לפני שהשבת נכנסת...

יום שישי הוא יום שונה. ביום שישי אנשים רבים נמצאים בחופש. הם נינוחים ורגועים יותר ולכן חתונה בשישי בצהריים תתקיים באווירה נינוחה יותר, מעט בדומה לאווירה בברית או באירוע אחר הנחגג בצהריים ולא בשעות הערב. עם זאת, גם ביום שישי מתחם האירועים של "מעגלים" נשאר מקום יפהפה, אלגנטי המקבל את אורחי החתונה ואתכם כמובן כמלכים.

 

מתחם האירועים שלנו בנוי כאמפיתיאטרון מעוגל בעל טראסות שבכל אחת מהן נישות בעיצוב שונה. הנישה המרוקאית תתן לאורחים ביום שישי בצהריים תחושה שהם במהלך טיול בהרי האטלס ועצרו לביקור בבית מרוקאי אותנטי. הנישה בה כורסאות לבנות ושולחנות בהירים מתאימים כתפאורה לאור היום ונותנים תחושה של ישיבה במסעדה טובה או בבית קפה. כך, רגע לפני שהשבת נכנסת, האורחים יזכו לבילוי מפנק הכולל ארוחה טובה, שיחה עם חברים או אנשים חדשים שעכשיו זכו להכיר וכמובן התרגשות מן החתונה.

ליהנות ולעשות כיף בחתונה שלכם

רבים רואים את החתונה כמשימה שיש לבצע, אירוע שיש לעבור אותו בשלום. חתונה בשישי תוריד ללא ספק מן הלחץ, תהפוך את החתונה למיוחדת, לאירוח של חברים ומשפחה שכולו הנאה. אם אתם אוהבים את התחושה הטבעית והנינוחה, אל תהססו לערוך את החתונה ביום שישי. אנחנו ב"מעגלים" נדע לארגן ולעצב לכם את האירוע כך שיהיה חגיגי ומיוחד אך יחד עם זאת שהאווירה תהיה נינוחה, נעימה ורגועה.