כתבו עלינו - מעגלים

חתונה בקיץ

אם אתם גרים באזור השפלה, "מעגלים" הוא המקום אשר יתן לכם כמה שעות של קסם ורעננות בשיא החום, עם חתונת קיץ קסומה

עונת הקיץ היא עונת החתונות האולטימטיבית. זוהי העונה הבוערת בה צריך להתאמץ יותר ולחשוב על קונספט ייחודי בכדי לא להפוך לעוד חתונה בתוך מבול החתונות שישנו. עם זאת, אם אתם מגיעים אל המקום הנכון, עשיתם את שלכם בכדי שהחתונה, גם אם זו חתונה בקיץ, תהיה חתונה ייחודית ובעלת אווירה שונה. אנו ב"מעגלים" מציעים לכם מקום מיוחד בו כל חתונת קיץ תיתפר לפי רצונותיו של הזוג. אנו מציעים שלל אפשרויות, כל שנותר לכם הוא לבחור את המתאים לכם. 

טיול קיצי מסביב לעולם

חוששים מן החום והלחות של הקיץ שיפגעו בהנאה? אצלנו גם חתונות בקיץ זוכות לאווירה מרעננת וכל האורחים חשים כאילו הם שוחים בבריכה של מים קרירים. המתחם שלנו בנוי כטראסות עם נישות ופינות ישיבה המעוצבות כל אחת בסגנון שונה.

 

ישנם האזורים בהם הריהוט קליל ובהיר ואידיאלי לקיץ, ישנה הנישה המרוקאית אשר לוקחת אתכם לטיול בכפריה של מרוקו עם הריהוט הצבעוני בעל העיטורים המיוחדים, הנברשות הגדולות והספות הנמוכות בצורת מעגל שיוצרים אווירה חמה (וזאת למרות המיזוג...).

 

הנישה עם הריהוט הכבד מעץ מלא, השטיחים והספות המגולפות לוקחת אתכם אל אירופה הקרה, כך שהקיץ הישראלי נעלם והאורחים מרגישים לכמה שעות בטיול באירופה.

אוכל קליל ומתאים לקיץ

אוכל ללא ספק יכול לעשות את ההבדל בין חתונה בקיץ לחתונה בחורף. בחתונת קיץ מוצלחת גם המטבח מתארגן בהתאם ומציע אוכל קליל ולא כבד אשר יתן לאורחים להרגיש רעננים גם בזמן האוכל. ב"מעגלים" תוכלו בחור את הקונספט שבו יוגש האוכל.

 

בקיץ יכול להתאים הקונספט של מנות קטנות לאורך כל האירוע שבו יוכל כל אורח לקחת לו מנה קטנה, מעין טאפאסים, אשר מספקים את הרצון לנשנש מצד אחד אך אינם מכבידים. טאפאסים גם לוקחים אתכם למקומות ים תיכוניים כמו חופיה הזהובים של ברצלונה.

 

מן המטבח שלנו יוצאות מנות מופלאות שיכולות להיות בשריות, צמחוניות או טבעוניות. כמובן שניתן לעשות שילוב ולבחור את המנות שיעשו לכם כיף. בקיץ לקינוחים הקרים יש מקום של כבוד ואנו מציעים מבחר קינוחים מרעננים, טעימים והכל תוך שמירה על כשרות מלאה.