כתבו עלינו - מעגלים

חתונה מיוחדת

לכל זוג ישנה היום אפשרות לבחור את קונספט החתונה המיוחד והמתאים לו אשר באמצעותו הוא יבטא את מי שהוא. גם מקומות לחתונה כבר אינם נבנים ומעוצבים באופן סטנדרטי ואחיד אלא מתוך רצון אמיתי לערוך חתונות מיוחדות, שכל אירוע יהיה שונה מקודמו

בעבר חתונה היתה אירוע דומה אצל כולם, אירוע שהיה ידוע מראש איך הוא יבנה, איך יראה אולם החתונה, מה יהיה האוכל וכולם הלכו לחתונה לא מתוך סקרנות וציפיה להנאה אמיתית במהלך האירוע אלא מתוך נימוס וכי ככה כולם עושים. היום כל נושא החתונות עבר שינוי מהותי, הגישה החדשנית  היא שלכל זוג מגיעה חתונה מיוחדת התפורה על פי רצונותיו וטעמו, ממש כמו שמלת כלה הנתפרת במיוחד.

מעגלים המרכיבים את השלם

על מנת לערוך חתונה מיוחדת אין צורך להרחיק לאזור מבודד או לחילופין לבחור מקום בתל אביב. ישנם מקומות שיכולים להעניק לכם את החתונה הייחודית שלכם לא רחוק מן הבית. אם אתם ומרבית האורחים שלכם גרים באזור השפלה, אנחנו המקום האידיאלי עבורכם. אצלנו ב"מעגלים" תקבלו אולם בסגנון ייחודי.

 

אנחנו מאמינים בקסם שישנו במעגל ולכן המקום בנוי בצורה מעגלית ולא מרובעת. אנו גם מאמינים כי לכל אחד מגיע המקום שלו ונותנים לאורחים נישות ופינות ישיבה במגוון סגנונות על מנת שכל אחד ישב באווירה המתאימה לו בכל רגע.

 

עיצוב בסגנון אתני מחכה לכם בנישה המרוקאית המרוהטת עם רהיטים ייחודיים כמו שולחן משושה המעוטר עיטורים בסגנון אוריינטלי. בנישה אחרת תמצאו ריהוט לבן ונקי, נישה אחרת מרוהטת ומעוצבת בסגנון אנגלי עם עץ כהה, תמונות ושטיחים. אין ספק כי אצלנו תקבלו חתונה מיוחדת לא רק לכם אלא גם לכל אחד מהאורחים.

אווירה קסומה וחתונה מהאגדות

עם ריהוט מעניין, תאורה מיוחדת, שפע של תמונות וחפצי נוי ורחבת ריקודים במרכז המעגל תיצרו לא רק חתונה מיוחדת אלא חתונה מהאגדות. כשתראו את המקום מעוצב במיוחד לכבודכם תרגישו לרגעים בתוך אגדת אלף לילה ולילה עם שפע הססגוניות, הצבעוניות והאותנטיות ולרגעים בתוך חדר הנמצא בטירה באירופה.

 

כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה יוצא הדופן ומלא קסם, חום ואנרגיות. כל זוג גם מעוניין שהאירוע שלו יהיה זכור לכל אחד מהאורחים כאירוע שונה. בזכות העיצוב המיוחד, האוכל האיכותי והצוות שלנו כך בדיוק האירוע שלכם יראה.