כתבו עלינו - מעגלים

מקום לחתונה במרכז

היום ישנו מקום לחתונה בשפלה אשר מעוצב באופן ייחודי ונותן לכם להוציא אל הפועל בדיוק את החתונה עליה חלמתם, גם אם זהו אירוע קטן. בואו להכיר את מעגלים

כל זוג העומד לפני חתונה רוצה שהחתונה שלו תהיה מיוחדת, כזו שידברו עליה ושתכה גלים גם זמן רב לאחר שהאורות כבים ושהטבעת כבר ממוקמת היטב על הקמיצה. חתונה היא אירוע המורכב מאלמנטים רבים - כמו חלקים רבים של פאזל שמרכיבים את השלם, אך אין ספק כי מקום לחתונה קובע חלק נכבד מאוד מהתנהלות האירוע, מהאווירה שתהיה בו, מתחושות האורחים וגם של בעלי השמחה.

 

אם בעבר מקום לחתונה היה בדרך כלל אולם אירועים סטנדרטי, היום זוגות מחפשים את הייחודיות של המקום ואת השונה בו על פני מקומות אחרים. מעגלים הוא אולם שונה מהקונספט הרגיל. את זאת ניתן לראות כבר ברגע הראשון שנכנסים אליו. לא עוד אולם בעל צורה מלבנית אלא אולם בעל צורה מעוגלת המשנה את כל האווירה. צורת המעגל מקרבת בין אנשים והופכת את החתונה לאירוע מהנה עבור כולם. 

מקום לחתונה שבו לכל אחד הנישה שלו 

כבר ראיתם מקום לחתונה הבנוי כאמפיתיאטרון ומעוצב בסגנונות שונים המשלבים מזרח ומערב? "מעגלים" הוא מקום לחתונה אשר מוקדש לכולם, ושם דגש על הרב תרבותיות שיש לנו בארץ. חתונה היא אירוע המקבץ אליו אורחים שונים - מבוגרים וצעירים, אורחים המגיעים מתרבויות שונות ובעלי העדפות שונות.

 

"מעגלים" הוא מקום לחתונה הבנוי כנישות שונות, כאשר כל נישה מייצגת תרבות אחרת ומקום אחר. רוצים לשבת בבית קפה בפריז? לבלות באחוזה עתיקה באנגליה? או בכלל להתרווח על הספות הנמוכות בבית מרוקאי? את כל אלה תמצאו כאן. הנישות מאפשרות את החלוקה ואת האפשרות לכל אחד למצוא את המקום המיוחד לו אבל צורת המעגל היא מאחדת. ב"מעגלים" חושבים גם על הפרט וגם על הכלל וזהו המתכון לחתונה מוצלחת שתיזכר אצל האורחים.

מנות ממטבח השף 

ואם כבר הזכרנו מתכון, "מעגלים" הוא לא עוד מקום לחתונה בו תקבלו מנות סטנדרטיות. ב"מעגלים" על המטבח מנצח שף וממנו יוצאות מנות גורמה אמיתיות, מנות מצוינות וטריות המתבשלות תוך כדי האירוע. ההחלטה אילו טעמים לתת לחתונה מצויים בידיו של הזוג - האם תהיה זו חתונה צמחונית, טבעונית או חתונה בה הבשרים הם כוכבי המטבח הראשיים. רוצים זמן מוגדר לארוחה או ארוחת אכול כפי יכולתך בה האורחים יאכלו עד לא ידע? את כל האפשרויות ועוד תקבלו ב"מעגלים" - מקום לחתונה מיוחדת.