כתבו עלינו - מעגלים

חתונה קטנה במרכז

אנו ב"מעגלים" נרקום עבורכם את החתונה הקטנה המיוחדת לכם בה תרגישו מיד בנוח, ממש כמו בתוך חליפה הנתפרת עבורכם באופן אישי. אנו מאמינים כי חתונות קטנות צריכות להיות מאורגנות ומתוכננות לא פחות מחתונות גדולות. מעגלים מוכן ומזומן לקיים חתונות קטנות ל-200 אנשים ומעלה

חתונה עד 200 איש  חתונה עד 250 איש  חתונה עד 300 איש

 

חתונה היא אירוע חגיגי ומלא קסם והדבר לא משנה אם מדובר על חתונה קטנה או גדולה. גם זוגות המעוניינים בחתונה אינטימית שהשותפים לה הם משפחה קרובה ואנשים שהם בעלי משמעות עבורם, ללא ספק רוצים ערב מיוחד ויוצא דופן אותו לא ישכחו. בכל חתונה, גדולה כקטנה, עומד במרכז הערב זוג אשר אירוע זה הוא מהחשובים בחייו. רעיון זה עומד לנגד עינינו מהרגע בו תפנו אלינו לראשונה ועד שאחרון האורחים יעזוב את המקום. 

כל חתונה קטנה והנישה שלה 

בתור בעלי השמחה, חשוב לכם בוודאי להרגיש כי החתונה תפורה בדיוק על פי מידותיכם, טעמכם וסגנונכם אך לא פחות מכך שכל אורח ימצא בה את המקום המתאים לו. אצלנו באולם מעגלים "מעגלים", תקבלו חתנונה קטנה במרכז עם תחושה נוחה ונעימה של האורחים שהיא הכרחית לחתונה מהנה עם אווירה חמה ואנרגיות טובות.

 

חלוקת המתחם באזור השפלה והמרכז שלנו לנישות, נועד בכדי לספק אווירה של קרבה וחום, לתת לכל אורח למצוא את האזור המעוצב על פי סגנונו ולאפשר לכל אחד ליהנות מכל העולמות בתוך מקום לחתונה אחד ובאירוע אחד. החלוקה לנישות מצויינת עבור חתונה קטנה אשר בה מספר האורחים הוא מצומצם. אם באולם הבנוי כחלל אחד יורגש מספר האורחים הקטן, מתחם הבנוי בנישות יראה שוקק חיים ומלא גם עם מספר אורחים קטן. 

עד היום זוכרים את האוכל 

זוגות רבים מגיעים אלינו לאזור המרכז והשפלה לאחר שהגיעו אלינו כאורחים בחתונה מיוחדת של חברים או משפחה. תמיד אומרים לנו עד כמה הם זוכרים את האוכל ולא במקרה. אנו ב"מעגלים", מקום לחתונות קטנות במרכז ובדרום, מגישים את האוכל בקונספטים שונים. האוכל יכול להיות מוגש במנות קטנטנות ומעוצבות אך לאורך כל האירוע כך שכל אורח לוקח את המנות בזמן שמתאים לו ולאן שמתאים לו.

 

הדבר הופך את כל החתונות הקטנות במרכז שלנו לחתונות בוטיק יוקרתיות ואלגנטיות. אורחים אשר מעוניינים להגיש את המנות לשולחנות יכולים כמובן לבחור גם בדרך זו. המטבח שלנו הוא אקסקלוסיבי והשף שלנו מכין ארוחות שאינן נופלות ברמתן ממסעדת גורמה. אנו, במקום מושבנו בשפלה בסביבת אזור המרכז, מציעים ארוחות משובחות לחובבי הבשר כמו גם לצמחונים ולטבעונים. ניתן לבחור בכל אחד מסוגי המנות. 

חתונה עד 200 איש

 

גם חתונה הכוללת עד 200 איש היא חתונה קטנה. אצלנו הדבר לא בא על חשבון עיצוב וסגנון. המתחם שלנו הבנוי טראסות כמו באמפיתיאטרון ועם פינות ישיבה רבות נותן לכל אחד למצוא את המקום המתאים לו. גם אירועים עד 200 איש כוללים אורחים בגילאים ובסגנונות שונים. המקום בסביבת המרכז שלנו מתאים לכולם ונותן לכם עולם ומלואו - פינות בסגנון אתני, בסגנון וינטג', פינות בסגנון קליל ומודרני - את הכל תקבלו במתחם.

 

חתונה עד 250 איש

 

ישנם מקומות לחתונה בשפלה ובכלל, אשר אירוע של עד 250 איש קטן מדי עבורם וההתייחסות אליו היא כאל מסיבה ולא כאל חתונה אלגנטית. אצלנו רק אתם תקבעו את סגנון החתונה שלכם. המטבח האיכותי שלנו עומד לרשותכם ותוכלו לבחור לא רק את המנות השונות שיוגשו במהלך האירוע אלא גם את האופן בו יוגשו - האם תרצו מנות קטנות שהאורחים יוכלו לקחת באופן חופשי בכל מהלך האירוע? מנות שיוגשו אל השולחן? האם תרצו מנות טבעוניות? צמחוניות? הכל נתון לבחירתכם.

 

חתונה עד 300 איש

 

"מעגלים", מתחם אירועים קסום ביבנה, בין אזור המרכז ודרום הארץ, בא להגשים לכם את החלום. מנהל המקום, מנהלות האירוע ומנהלת השיווק יחד עם כל עובדי המקום באים כל בוקר עם חיוך בכדי לתת לכם אירוע עד 300 איש שיהיה קרוב לבית, עם אווירה של בית מצד אחד אך אלגנטיות וסגנון מצד שני. אנחנו עוד הוכחה לכך כי על מנת לקבל את שאתם מחפשים אין צורך להרחיק למרכז. ממש קרוב לבית נמצא מקום עם חשיבה וסגנון חדשניים שבונה איתכם ביחד את האירוע האחד והיחיד שלכם.